Seagate, Dünyanın İlk 4 TB Desktop SSHD'sini Sunuyor

seagate sshd

sshd

Seagate, Dünyanın İlk 4 TB Desktop SSHD'sini Sunuyor. Seagate Desktop SSHD, üçüncü nesil karma teknolojisi ve piyasadaki 4 TB kapasiteli tek istemci karma diski.

Seagate, Dünyanın İlk 4 TB Desktop SSHD'sini Sunuyor


Müşterilerinize, bir katı hal diskinin (SDD) hızlı performansını geleneksel bir sabit diskin (HDD) yoğun 4 TB kapasitesi ve bütçeyi yormayan fiyatını bir arada toplayan tek masaüstü diskini sunun. Seagate Desktop SSHD, üçüncü nesil karma teknolojisi ve piyasadaki 4 TB kapasiteli tek istemci karma diski.

Tüketici ve Şirketlerin İstediği Yüksek Performans ve Kapasite

Müşteriniz ister çalışanlarının üretkenliğini artırmaya çalışan bir şirket, isterse en uygun fiyata en iyi performansı arayan bir tüketici olsun, en akıllı seçim, Desktop SSHD'dir.

İşlemcisine bakmaksızın, tüm masaüstü sistemlerinin maksimum %30 daha hızlı çalışmasını sağlar
Veri miktarları sürekli artan şirket ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için 4 TB kapasite
Daha hızlı önyükleme süresi (Windows 8: 10 saniyeden az; 1 saniyelik hazır olma süresi)
Adaptive Memory, en sık kullanılan verilerin, sistemin katı hal kısmında saklanmasını sağlar
Sistem oluşturulurken ise, yeni ve yükseltilmiş sistemlerde kolay kurulum için, 3,5 inç form faktöründe tak-çalıştır bütünleştirmesinin avantajından yararlanabilirsiniz.

1 TB'lik ve 2 TB'lik Desktop SSHD'ler de Kanaldan Temin Edilebilir

Bir karma diskin avantajlarından yararlanmak isteyen, ancak tam 4 TB kapasitesine ihtiyacı olmayan müşterileriniz var mı? Bu müşterilerin 1 TB'lik veya 2 TB'lik Desktop SSHD ile memnun olmasını sağlayın. Daha küçük kapasiteli her iki disk de kanaldan temin edilebilir. 4 TB'lik sürümümüzle birlikte bu diskler, yüksek kapasite ve karşılanabilir fiyatın yanında, müşterilerinizin istediği hızlı performansı sunar.

Site Haritası

Sayfa Özeti: Seagate, Dünyanın İlk 4 TB Desktop SSHD'sini Sunuyor

Sayfa Açıklaması: Seagate, Dünyanın İlk 4 TB Desktop SSHD'sini Sunuyor. Seagate Desktop SSHD, üçüncü nesil karma teknolojisi ve piyasadaki 4 TB kapasiteli tek istemci karma diski.

Anahtar Kelimeler: