Karşınızda Business Storage Ailesi Eşsiz kapasite ve performans

business storage

storage

seagate storage

nas

8-Bay

Rackmount NAS

Daha küçük işletmeler mobil işgücü, merkezi olmayan operasyonlar ve işletme veri büyüklüğündeki hızlı artış sorunlarıyla daha fazla mücadele ettikleri için Karşınızda Business Storage Ailesi Eşsiz kapasite ve performans

Karşınızda Business Storage Ailesi Eşsiz kapasite ve performans


Büyümek için Gerekli Alan

Daha küçük işletmeler mobil işgücü, merkezi olmayan operasyonlar ve işletme veri büyüklüğündeki hızlı artış sorunlarıyla daha fazla mücadele ettikleri için, bu zorluklarla başa çıkabilecek depolama çözümlerine ihtiyaç duyarlar. Müşterilerinizin ağa bağlı depolama ihtiyaçlarının Seagate NAS ürün ailesiyle karşılanmasına yardımcı olun.

Business Storage 8-Bay Rackmount NASBusiness Storage 8-Bay Rackmount NAS

Türünün ilk örneği olarak Seagate Business Storage 8-Bay Rackmount NAS, iki kat kapasiteyi 8 tane 3.5 inç diskin sığdığı tek bir 1U rafıyla yarı alanda sunar. İşletme sınıfı donanım ve Seagate® Enterprise 3.5 HDD'nin bir arada çalışması, daha üst seviyede performans ve güvenilirlik isteyen işletmeler için ideal çözümü oluşturur.

Business Storage 4-Bay Rackmount NAS

Seagate Business Storage 4-Bay Rackmount NAS ile küçük alanda işletme sınıfı depolamaya sahip olun. Kısa derinlikteki kasayla, etkileyici aktarım hızları ve içinde Seagate® NAS HDD diskler bulundurma seçeneğiyle bu ürün, 100'e kadar çalışanı olan işletmelere paylaşım, birlikte çalışma ve dosyaları tek bir merkezi konuma yedekleme olanağı sunar.

Site Haritası

Sayfa Özeti: Karşınızda Business Storage Ailesi Eşsiz kapasite ve performans

Sayfa Açıklaması: Daha küçük işletmeler mobil işgücü, merkezi olmayan operasyonlar ve işletme veri büyüklüğündeki hızlı artış sorunlarıyla daha fazla mücadele ettikleri için Karşınızda Business Storage Ailesi Eşsiz kapasite ve performans

Anahtar Kelimeler: