Dell Precision T3610 Tower İş İstasyonu Güçlü, güvenilir ve çalışmaya hazır.

dell precision t3610

dell t3610

yeni dell t3610

Güçlü ve güvenilir Dell T3610 Tower İş İstasyonuyla orta düzey 3D işleme çalışmalarınıza ve diğer yoğun işlerinize büyük bir güç sağlayın.

Dell Precision T3610 Tower İş İstasyonu Güçlü, güvenilir ve çalışmaya hazır.


Dell Precision T3610 Tower İş İstasyonu

Güçlü, güvenilir ve çalışmaya hazır.
Güçlü ve güvenilir Dell T3610 Tower İş İstasyonuyla orta düzey 3D işleme çalışmalarınıza ve diğer yoğun işlerinize büyük bir güç sağlayın.

Akıllı denetim ve optimizasyon
Intel® vPro™ teknolojisi2: Uzaktan BIOS yönetimine ve sabit sürücü temizlemeye yönelik Dell'e özel Intel® vPro™ uzantılarıyla bir kez güncelleştirin ve her yerde güncelleştirin.

Dell Precision Performance Optimizer:
Sistem gereksinimlerinin uygulamaya göre hızla değişebildiği durumlarda, iş istasyonunun sürekli en yüksek performansla çalışmasını sağlamak zor ve zaman alıcı olabilir. Dell Precision Performance Optimizer iş istasyonunuzun bakımı için gereken süreyi ve çabayı ortadan kaldırır, şunları yapmanıza yardımcı olur:
Sistem kullanımını anlamak için iş istasyonun performansını analiz etme ve modelleme.
Sürücü ve yazılım güncelleştirmelerini basitleştirme ve sisteminizle onun bileşenlerinin en iyi şekilde çalıştığından emin olma.
Sistem ayarlarının her uygulama için otomatik olarak belirlenmesi yoluyla, belirli uygulamalarda performansı artırma. Dell Precision Performance Optimizer yüzde 57'ye varan oranda daha hızlı bir iş istasyonu performansı sağlar.

Güvenilirlik
Dell'in özel, patentli Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro çalışma süresini maksimuma çıkarmaya yardımcı olur ve iş istasyonlarınızın sizin kadar sıkı çalışmasını sağlar. Dell Precision T3610'da isteğe bağlı olarak sağlanan bu yeni teknoloji, neredeyse tüm bellek hatalarını ortadan kaldırdığından, iş istasyonlarınız zamanla daha güvenilir hale gelebilir. RMT Pro, bellek hatalarını saptamak ve yalıtmak için hata düzeltme kodu (ECC) belleğiyle birlikte çalışır. Basit bir sistem önyüklemesiyle, RMT bellekteki arızalı alanı yalıtır ve işletim sisteminden gizler. Başka bir bellek tarama testini bir daha hiç çalıştırmanız gerekmez.

Site Haritası

Sayfa Özeti: Dell Precision T3610 Tower İş İstasyonu Güçlü, güvenilir ve çalışmaya hazır.

Sayfa Açıklaması: Güçlü ve güvenilir Dell T3610 Tower İş İstasyonuyla orta düzey 3D işleme çalışmalarınıza ve diğer yoğun işlerinize büyük bir güç sağlayın.

Anahtar Kelimeler: