Dell Precision T7610 Tower İş İstasyonu Dünyanın en güçlü iş istasyonu

dell precision t7610

en güçlü iş istasyonu

dell t7610

dell yeni seri

iş istasyonu

Dünyanın en güçlü tower iş istasyonunun performansını keşfedin. Dell Precision T7610 en zorlu iş yüklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

Dell Precision T7610 Tower İş İstasyonu Dünyanın en güçlü iş istasyonu


Dell Precision T7610 Tower İş İstasyonu

Dünyanın en güçlü iş istasyonu.

Dünyanın en güçlü tower iş istasyonunun performansını keşfedin. Dell Precision T7610 en zorlu iş yüklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

En büyük işler için en yüksek performans

Intel® Xeon® işlemci seçenekleri: En zorlu işlerin üstesinden gelin. İleri düzey Dell Precision T7610 İş İstasyonu iki adede kadar yüksek performanslı ve maksimum 24 çekirdekli (her işlemcide 12 çekirdek) Intel® Xeon® İşlemci E5-2600 v2 seçeneklerini barındırabilir.

Süper hızlı bellek: Işık hızında performans için 256 GB'a kadar1 1866 MHz ECC bellekle dev veri kümelerini kolayca işleyin (çok yakında 512 GB'a kadar). 16 DIMM yuvası (işlemci başına 8 yuva) kolay güncelleştirmelere olanak tanır.

Maksimum grafik özellikleri: Hızlı yanıt veren, profesyonel sınıf NVIDIA® Quadro® ve AMD FirePro™ grafik kartı seçenekleri, en zorlu 3D işleme görevlerinize ve yoğun grafik kullanan diğer görevlere ayak uydurabilir. Dell Precision T7610, bilimsel ve mühendislik uygulamalarına hız kazandırmaya yönelik bir veya iki NVIDIA® Tesla GPU bilgi işlem kartı da dahil olmak üzere maksimum üç adet ileri düzey grafik kartını destekleme gücüne sahiptir. yüksek performanslı bir Dell monitör seçin ve görsel malzemelerinize hayat verin.

Esnek depolama kapasitesi: Büyük işler için büyük depolama gerekir ve Dell Precision T7610, dört adet 3,5" sürücü veya sekiz adet 2,5" sürücü için önden erişilebilir alan ve yüksek performanslı SATA, SAS, SSD ve RAID depolama seçenekleriyle genişletilebilirlikte son noktayı temsil eder.

Site Haritası

Sayfa Özeti: Dell Precision T7610 Tower İş İstasyonu Dünyanın en güçlü iş istasyonu

Sayfa Açıklaması: Dünyanın en güçlü tower iş istasyonunun performansını keşfedin. Dell Precision T7610 en zorlu iş yüklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

Anahtar Kelimeler: